فروش بوتیل گلیکول استات

بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate

بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate حلالیست با فراریت پایین و با قدرت حلالیت بسیار بالا و در شمار زیادی از مواد که در طیف وسیعی از صنایع پوششی و شیمیایی کاربرد دارند استفاده می شود و در بسیاری از حلال های آلی رایج از قبیل الکل ها، کتون ها، آلدهیدها، اترها، گلیکول ها و گلیکول اترها کاربرد دارد. بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate به لحاظ قدرت حلالیت بسیار خوبی که برای بسیاری مواد آلی دارد و بوی ملایم و خوشایند آن و قابلیت حلالیت آن با حلال های آلی دیگر در صنایع متعددی کاربرد دارد . مهمترین کاربرد آن در صنعت پوششی رنگ می باشد  که به عنوان حلال بسیار قوی و با ثبات (دیر تبخیر) عمل می کند. بوتیل گلیکول استات همچنین حلال خوبی برای رنگ های اورتانی، جوهر دستگاه های چاپ (از جمله چاپ برجسبه)، جوهر خودکار و روان نویس، واکس و اسپری مبلمان، رنگ چوب و چسب و .... می باشد.

موارد استفاده بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate :

- حلال برای بسیاری از رزین ها، روغن ها، واکس ها، چربی ها 
-حلال رنگها در نسازی، زرم و صنایع چوب
-حلال در پاک کننده های صنعتی 
-حلال برای سموم کشاورزی

 خرید بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate :

برای دریافت قیمت فروش بوتیل گلیکول استات Butyl Diglycol Acetate در ایران لطفا با کارشناسان فروش پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search