فروش مونو پروپیلن گلیکول MPG

مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG

مونو پروپیلن گلیکول Monopropylene Glycol MPG  مایعی بی‌رنگ، شفاف و روغنی بی‌بو، بی‌مزه و جاذب رطوبت است. مونو پروپیلن گلیکول از مشتقات پروپیلن اکساید است که در یک پروسه دو مرحله‌ای به‌دست می‌آید. مرحله اول واکنش آب و پروپیلن اکساید است که محصول مخلوطی از مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG و دی پروپیلن گلیکول است. مرحله دوم تقطیر و جداسازی این دو محصول از مخلوط است. این ماده بسیار هایگروسکوپ بوده و قابل حل در آب، الکلها، استرها، ستون ها و آمین ها میباشد. همچنین به مقدار محدودی در هیرو کربن های هالوژن دار قابل حل است ولی قابلیت انحلال در هیدروکربن های چربی دار را ندارد. مونو پروپیلن گلایکول باید در بشکه هایی از جنس استیل نگه داری شود.به طور کلی مونو پروپیلن گلایکول با گرید دارویی را میتوان در غذاها،نوشیدنی ها،داروها،غذاهای حیوانات و مواد آرایشی و بهداشتی استفاده کرد این ماده برای سلامتی بی ضرر میباشد.

موارد استفاده مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG :

- صنايع شيشه سازی، نساجی، صنايع غذايی، صنايع شوينده و بهداشتي - آرایشی،
- تولید خوراک و کنسانتره دام و طیور
- تولید مواد شیمیایی،
- تولید کود شیمیایی،
- صابون سازی
- تولید کشمش
- ساخت پرتوهای کاتدی، لامپ تلویزیون و لنزهای اپتیکال
- تولید رنگ و جوهر های چاپی

خرید مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پتروتجارت سفیران تماس بگیرید. این شرکت به عنوان بزرگترین وارد کننده مونو پروپیلن گلیکول خوراکی و دارویی اس کی SK کره و صنعتی چین در ایران آمادکی عرضه این محصول در حجم بالا سریع آن را دارد.

قیمت روز مونو پروپیلن گلیکول (Monopropylene Glycol (MPG :

برای دریافت قیمت فروش مونو پروپیلن گلیکول خوراکی و دارویی اس کی SK کره ای و صنعتی چینی در ایران لطفا با کارشناسان فروش پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search