فروش هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide

هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide ترکیبی سفید رنگ با قدرت بازی بسیار بالا است که با فرمول شیمیایی KOH نشان داده می شود و با نام های هیدروکسید پتاسیم، پتاس، پتاسیم کاستیک، پتاس سوز آور و پتاسیم پرک نیز شناخته می شود. بر خلاف هیدروکسید سدیم، هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide عاری از کلر می باشد و در نتیجه می توان از آن برای خنثی سازی محلول‌ها و موادی که باید در عدم حضور کلر خنثی شوند استفاده کرد. هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide نسبت به هیدروکسید سدیم قدرت بازی بیشتری دارد و به مقدار بیشتری در آب حل می شود. همانند هیدروکسید سدیم  (NaOH)، پتاس ماده بی رنگ و یک نمونه از بازهای قوی است و کاربردهای بسیاری در صنعت و کشاورزی دارد.
هیدروکسید پتاسیم، بازی قوی و تشکیل دهنده محلول های قلیایی در آب و دیگر حلال های قطبی است. این محلول ها قادر به پروتون‌زدایی بسیاری از اسیدها، حتی اسید های ضعیف، هستند. در شیمی تجزیه تیتراسیون با استفاده از محلول‌های  پتاسیم برای سنجش اسیدها استفاده می شود. هیدروکسید پتاسیم، جامدی بی بو، سفید و ناهموار است که اغلب محلول در آب است و در تماس با پوست، دارای اثر خورندگی است. از هیدروکسید پتاسیم برای تولید سایر ترکیبات پتاسیم، تولید رنگدانه ها (پیگمنت ها) تولید شیشه، تولید صابون های مایع با کیفیت بالا، ساخت گازوئیل از نباتات، خنثی سازی محلول های اسیدی و در تولید مواد شیمیایی استفاده می شود. از مهمترین کاربردهای دیگر آن، در تهیه کودهای شیمیایی و به عنوان الکترولیت در باتری‌ها می‌باشد.

موارد استفاده هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide ( پتاس کره ) :

- تولید صابون‌های مایع و جامد
- به عنوان کود در صنایع کشاورزی
- در تولید دیگر ترکیبات پتاسیم‌دار
- در تولید رنگدانه‌ها و رزین‌ها
- به عنوان الکترولیت در باتری‌ها
- در تولید دارو

خرید هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان نماینده رسمی یونید کره جنوبی بزرگترین تولید کننده هیدروکسید پتاسیم و کربنات پتاسیم آمادگی عرضه هیدروکسید پتاسیم با خلوص ۹۰ درصد در حجم بالا را دارد. پتاس کره در حجم بالا و به صورت مستمر در انبار شرکت پترو تجارت سفیران موجود می باشد. 

پترو تجارت سفیران وارد کننده اصلی هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide است و همکاران واحد فروش این شرکت آماده پاسخگویی به درخواست های مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی هستند. برای خرید هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide :

برای دریافت قیمت فروش پتاس کره یا هیدروکسید پتاسیم Potassium Hydroxide در ایران لطفا با کارشناسان فروش پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

نامه رسمی نمایندگی از شرکت یونید UNID را از اینجا مشاهده کنید

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search