فروش متیل اتیل کتون

متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone

متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone یا MEK یک ترکیب پایدار با نقطه جوش پایین و مایعی اشتعال پذیر و بیرنگ است. حلالی قوی بوده و خیلی سریع تبخیر می شود و در سیستم تولید رنگها و لاکها بکار می‌رود. متیل اتیل کتون خواص ویژه‌ای دارد چرا که محلول آن وسیکوزیته پایینی داشته و دارای جرم حجمی پایینی است که سبب می شود حجم زیادی از پوششهای رقیق کننده را در واحد وزن نسبت به حلالهای سنگین تر تولید کند. متیل اتیل کتون یک ماده آلی است و در گروه هیدروکربنهای اکسیژن دار قرار می گیرد.

موارد استفاده متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone :

- موجود در ترکیب سیمان مورد نیاز برای لوله کشی لوله های PVC
- یک حلال صنعتی - تجاری مهم با قابلیت تبخیر نسبتاً سریع و قدرت حلالیت بالا می باشد که در صنایع رنگ و رزین، چاپ، چرم مصنوعی و تولید روغن پایه با مصارف مختلفی چون جداسازی، رقیق سازی، خالص سازی، پاک کنندگی، گریس زدایی، جلادهی و ایجاد چسبندگی، کاربرد دارد.

خرید متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone :

برای دریافت قیمت فروش متیل اتیل کتون Methyl Ethyl Ketone در ایران لطفا با کارشناسان فروش پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search