فروش مونو آمونیوم فسفات

مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate

مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate با فرمول شیمیایی NH4H2PO4 کاملا محلول در آب است. این ماده در صنعت کشاورزی به عنوان کودهای شیمیایی مورد مصرف قرار میگیرد.کود مونو آمونیوم فسفات منبع اصلی فسفر و نیتروژن است و میزان فسفاتش از سایر کودهای جامد موجود بیشتر است و فاقد نمکهای کلرید، سدیم و عناصر سنگین می باشد. عنصر فسفر نقش زیادی در متابولیسم گیاهی داشته و یکی از عناصر غذایی ضروری برای رشد و توسعه گیاه می باشد و به دلیل دارا بودن فسفر و ازت دو جزئ اصلی از سه عنصر حیاتی گیاه مناسب این امر است. مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate به صورت کریستال سفید رنگ می باشد.

موارد استفاده مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate :

- در صنعت کشاورزی
- در کپسول های آتش نشانی موجب خاموش شدن شعله های آتش میشود

خرید مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate :

شرکت پترو تجارت سفیران با مجوز رسمی از موسسه تحقیقات خاک و آب وزارت جهاد کشاورزی آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید مونو آمونیوم فسفات و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate :

برای دریافت قیمت فروش مونو آمونیوم فسفات Monoammonium Phosphate در ایران لطفا با کارشناسان فروش پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search