فروش کربنات پتاسیم

کربنات پتاسیم Potassium Carbonate کربنات پتاسیم Potassium Carbonate

کربنات پتاسیم  (K2CO3) نمکی سفید رنگ، محلول در آب (نامحلول در اتانول) است، که به شدت قلیایی است. از واکنش هیدروکسید پتاسیم با دی اکسید کربن، کربنات پتاسیم ساخته می شود. این ترکیب رطوبت پذیر است و اغلب ظاهری خیس و آبکی دارد. کاربرد آن به زمان های دور برمی گردد که در رنگبرهای نساجی ،ساخت شیشه و تولید صابون کاربرد داشته است. کربنات پتاسیم در آب حل می شود و تشکیل محلولی قلیایی را می دهد. این ترکیب در مقادیر زیادی از انواع صنایع استفاده می شود. 
کربنات پتاسیم Potassium Carbonate با نام های مختلفی شناخته میشود که عبارتند از خاکستر مروارید، کربنات پتاس، نمک تارتار و نمک از برنجاسف کوهی، پتاس سوزآور مایع (KOH) و دی اکسید کربن تنها مواد خام مورد نیاز برای تولید پتاسیم کربنات هستند.به منظور نرم سازی آب سخت، کربنات پتاسیم را می توان به آن اضافه کرد . کربنات پتاسیم مانع از جمع‌شدگی کلسیم، منیزیوم و یون های دیگر در آب سخت می شود .آب سخت باعث خوردگی در فلزات آبکاری شده می‌شود و از کف کردن صابون جلوگیری ‌میکند، همچنین باعث از بین رفتن مواد معدنی و واکنش های بد پوستی می شود

موارد استفاده کربنات پتاسیم Potassium Carbonate :

- صنايع شيشه سازی، نساجی، صنايع غذايی، صنايع شوينده و بهداشتي - آرایشی،
- تولید خوراک و کنسانتره دام و طیور
- تولید مواد شیمیایی،
- تولید کود شیمیایی،
- صابون سازی
- تولید کشمش
- ساخت پرتوهای کاتدی، لامپ تلویزیون و لنزهای اپتیکال
- تولید رنگ و جوهر های چاپی

خرید کربنات پتاسیم Potassium Carbonate :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان نماینده رسمی یونید کره بزرگترین تولید کننده هیدروکسید پتاسیم و کربنات پتاسیم در جهان آمادگی عرضه فوری و در حجم بالای پتاسیم کربنات خوراکی را دارد. این ماده با خلوص ۹۹/۵ درصد در بسته ۲۵ کیلویی و با شکل ظاهری پودر و گرانول دانه درشت به صورت مستمر و در حجم بالا در انبار این شرکت موجود می باشد.

شرکت پترو تجارت سفیران وارد کننده اصلی کربنات پتاسیم Potassium Carbonate بوده و  آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید کربنات پتاسیم Potassium Carbonate و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز کربنات پتاسیم Potassium Carbonate :

برای دریافت قیمت فروش کربنات پتاسیم Potassium Carbonate در ایران لطفا با کارشناسان فروش پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

نامه رسمی نمایندگی از شرکت یونید UNID را از اینجا مشاهده کنید

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search