فروش روغن کرچک Castor Oil

روغن کرچک Castor Oil روغن کرچک Castor Oil

روغن کرچک Castor Oil نوعی روغن نباتی است که از دانه‌های گیاه کرچک به دست می‌آید. این روغن موارد استفادهٔ زیادی داشته و دارای ترکیب بی‌نظیری است. ۹۰ درصد روغن کرچک، از اسیدهای چرب ریسینولیک که اشباع‌نشده هستند تشکیل یافته‌است. روغن کرچک Castor Oil وزن مولوکولی کمی دارد ، که به این معناست که به آسانی جذب پوست و مو می شود. به این صورت آنها را تغذیه کرده و مرطوب نگاه می دارد.
اسید رسینولئیک ، علاوه برخاصیت آنتی باکتریال دارای خواص ضد درد قوی نیز هست . ینابراین روغن کرچک Castor Oil نه تنها به تسکین درد ناشی از بریدگی و خراش کمک می کند ، بلکه برای تسکین مفاصل دردناک ، مشکلات آرتروز با سایر بیماری های اسکلتی عضلانی یک راه حل و درمان ایده آل است . روغن کرچک و مشتقات آن را در تهيهٔ روغن هيدروليک و روغن ترمز، رنگ، جوهر، انواع آستر، پلاستيکهاي مقاوم در برابر سرما، واکس و ديگر مواد براق کننده، نايلون، عطر و ... به کار مي‌رود.

موارد استفاده روغن کرچک Castor Oil :

- صنایع داروسازی
- صنایع خودرو
- رنگ و رزین
- ارایشی و بهداشتی
- پزشکی و درمانی

خرید روغن کرچک Castor Oil :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی روغن کرچک Castor Oil آما ده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید روغن کرچک Castor Oil و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز روغن کرچک Castor Oil :

برای دریافت قیمت فروش روغن کرچک Castor Oil در ایران لطفا با کارشناسان فروش پتروتجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search