فروش تتراسدیم پیروفسفات

تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate

تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate ماده‌ای است شیمیائی ، منعقد کننده ، امولسیون کننده ، گیرنده یون‌های فلزی ، اندکی قابل حل در آب ، پخش کننده و بالابرنده نقطه ذوب چربی که محلول آن قلیائی بوده و pH معادل ۱۰ ایجاد می‌کند. در صنایع غذائی از این ترکیب به عنوان یک ماده منعقد کننده در پودینگ‌های آماده مصرف؛ به عنوان یک ماده کاهش دهنده قابلیت ذوب و جدا شدن چربی در پنیر؛ به عنوان یک ماده پخش کننده در شیر حاوی مالت و گردهای شکلاتی، نوشیدنی‌ها و برای جلوگیری از تشکیل بلور در ماهی تُن استفاده می‌شود. شکل ظاهری تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate، بلورهای بی‌رنگ است.

موارد استفاده تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate :

- در صنعت آبکاری الکتریکی
- در صنعت کاغذ
- در صنعت رنگرزی
- در صنایع غدایی به عنوان بهبود کیفیت، امولسیفایر و بافر
- به عنوان یک افزودنی در خمیر دندان

خرید تتراسدیم پیروفسفات Tetrasodium pyrophosphate : :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی تترا پتاسیم پیروفسفات Tetrapotassium Pyrophosphate  آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید تترا پتاسیم پیروفسفات Tetrapotassium Pyrophosphate و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز تترا پتاسیم پیروفسفات Tetrapotassium Pyrophosphate  :

برای دریافت قیمت فروش تترا پتاسیم پیروفسفات Tetrapotassium Pyrophosphate  در ایران لطفا با کارشناسان فروش پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search