فروش آمونیوم پرسولفات

آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate

آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate یک ترکیب معدنی است که به عنوان یک عامل اکسید کننده در شیمی پلیمر و به عنوان عامل پاک کننده و سفید کننده استفاده می شود. این ماده به خوبی در آب حل می شود و حلالیت آن بسیار بیشتر از نمک مشابه آن یعنی پتاسیم پرسولفات می باشد. حل شدن این نمک در آب فرآیندی گرماگیر است. آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate یک نمک معدنی با مصارف صنعتی است. مهمترین مصرف آن بعنوان کود کشاورزی می باشد.

موارد استفاده آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate :

- در کشاورزی بعنوان کود کشاورزی برای خاک های قلیایی و همچنین اسپری کمکی برای حشره کش ها, قارچ کش ها و علف کش های محلول در آب استفاده می شود.
- در صنایع شوینده
- در صنعت کاغذ
- در صنایع غذایی

خرید آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate :

شرکت پترو تجارت سفیران به عنوان یک وارد کننده اصلی پآمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate آماده پاسخگویی به تمام نیاز مصرف کنندگان این ماده اولیه شیمیایی است. برای خرید آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate و دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی سفارش این محصول و مشاوره درباره چگونگی سفارش آن می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

قیمت روز آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate :

برای دریافت قیمت فروش آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate در ایران لطفا با کارشناسان فروش پترو تجارت سفیران تماس بگیرید.

 

 

watermark.png
آدرس:
تهران، خیابان شریعتی، پلاک ۱۶۴۳، برج سفیران، طبقه ۸، واحد D8
پترو تجارت سفیران

تلفن:
1424 2262 21 98+
ایمیل:
info@petrotejarat.com

ساعات کار:
شنبه تا چهارشنبه : 8:30 - 16:30
پنجشنبه : 8:30 - 12:30
Petro Tejarat Safiran

Search